Jarri harremanetan gure taldearekin beheko formularioa betez edozein zalantza edo galdera erantzuteko.

ekin S. Coop. (Espainia)


Arriagane Industrialdea s/n (Barrio Boroa)
48340 Amorebieta Etxano
Tel: +34 946731112
Email: ekin@ekin.es

Kontaktua

Idatzi.

Idatziguzu  eta gure taldea zurekin harremanetan jarriko da ahalik eta azkarren.

Izena *
Abizena *
Email *
Telfonoa *
Enpresa *
Herrialdea *
Kontsulta *



Ekoizpen plantak.

Ekin mundu osoan dago, ekoizpen planten nazioarteko sareari esker, eta bezeroei aholkuak eta laguntza ematea helburu duten hainbat ordezkari, bezeroen beharretara hobekien egokitzen diren irtenbideak aukeratzen.

Ordezkariak.


Europa.

ANDALUCIA-ESPAÑA
Manuel Sanchez Torres
Tel: +34 609 572 545
Fax: +34 94 496 73 56
Email. m.sanchez7@comercialdesevilla.es

FINLAND
GEARPRO
Jari Vähäkyttä
Vasarakatu 9 B 2krs
40320 Jyväskylä
Tel: +358 45 788 13200
Fax: +358 9 278 2688
Email. jari.vahakytta@gearpro.fi
web: www.gearpro.fi/

SWEDEN
Ehn & Land
Lennie Gustafsonn
Tel: 00 46 705980184
Email: Lennie.gustafsson@ehnland.se
Web: www.ehnland.se

UNITED KINGDOM
Paul C. Herbert
Tel: 00 44 (0)7392151734
Email: pcherbert1@gmail.com

TURKEY
Cihan Kurtulus
Tel: +90 212 6613933
Email.:cihan.kurtulus@3boyutreklam.com

POLAND
MTS PL
Maciej Marulski
ul. Sosnowa 64, 62-025 Siekierki
Tel: +48 669 39 19 19
Email.: pffice@mtspl.com.pl
Web.: www.mtspl.com.pl

ROMANIA
SC B Studio srl
Calea Sagului, DN59 Km8
300517 Timisoara, Jud. Timis
Tel: +40 747 403 929
Email: romania@bstudiosas.it
Web.: www.bstudiosas.it

FRANCIA
Matthäus Zürcher
Tel: +33 676 08 27 41
Email: mzurcher@ekin.es

AMÉRICA.

ARGENTINA
Elefoso Internacional, S.A.
Daniel Elefoso
La Cuesta E55, La Calera
Cordoba, Argentina
Tel: +54 11 49720922
Fax: +54 1143271494
Email.: elefoso@elsitio.net

BRASIL
RS Tools
Rafael Brust
Tel: + 55 51981811162
Tel: + 55 5137791162
Email.: rafael@rstools.com.br